امکانات استاد

شما در قالب wplms میتوانید به تعداد نا محدود استاد داشته باشید.

این امکان به شما قابلیت ساخت وبسایت جامع آموزشی در هر زمینه ای را خواهد داد. به طور مثال اگر تخصص شما در زمینه طراحی و دوخت پوشاک زنانه باشد اگر بخواهید یک وبسایت آموزش آنلاین بسازید میتوانید تنها با تخصص خود تعدادی مخاطب که صرفاً به دنبال آموزش طراحی و دوخت لباس زنانه هستند جذب کنید. ولی با کمی برنامه ریزی و نگاه جامع تر میتوانید از اساتید دیگری که تخصص های مثل طراحی لباس کودکان و یا طراحی لباس آقایان را انجام میدهند و یا حتی اساتید دیگری که هم تخصص شما هستند در مرحله اول دعوت به همکاری کنید تا آنها نیز به اجرای دوره های آموزشی در سایت شما اقدام کنند و با ای کار هم به کسب درآمد آنها کمک کرده اید هم از مقداری از سهم آموزشی آنها که به عنوان کارمزد دریافت میکنید کسب درآمد بیشتری داشته باشید و سایت خود را به یک مرجع آموزشی کامل تبدیل کنید امکاناتتی که در اختیار اساتید قرار میگیرد از قسمت مدیریت سایت قابل تنظیم و تغییر هستند. مواردی که در زیر به آنها اشاره شده است بخشی از این امکانات هستند. لازم به ذکر است که در پکیج آموزشی که شما پس از خرید قالب wplms از سایت نمایندگی رسمی wplms در ایران به صورت رایگان دریافت میکنید آموزش تنظیم امکانات اساتید از مدیریت و همچنین آموزش ارسال دوره و کار با بخش های مختلف بخش اساتید قرار گرفته است.

پیشخوان

در این بخش اطلاعات آماری مانند میزان کمیسیون دریافتی ، تعداد دوره های تدریس شده ،  آمار دوره ها ، ارسال پیام های مختلف ، نمایش سریع پیام های در یافتی ، لیست کارها و … را میتوانید مشاهده کنید

 


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

دوره ها

در این قسمت استاد میتواند دوره هایی که به عنوان دانشجو شرکت کرده است را مشاهده کند. نتایج این دوره ها را ببیند ، آمار و اطلاعات تحلیلی از این دوره ها را مشاهده کند و همچنین لیست دوره هایی که تدریس کرده را ببیند.

در قسمت دوره های تدریس کرده میتواند بازبینی ها ، تکالیف ، آزمون ها و آمار هر دوره را مشاهده کرده و آنها را بررسی کند.

 


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

فعالیت

در بخش فعالیت کاربر میتواند در صفحه شخصی خود مطلب ارسال کند، فعالیت های مرتبط با خود مانند: ثبت نام اعضا در دوره های خود، کمیسیون دریافتی از هر عضویت، دیدگاه های ارسال شده برای دوره های خود، تکالیف و آزمون های ارسال شده توسط کاربران و … را مشاهده کند.


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

پروفایل

در این قسمت دوره های هر استاد، اطلاعاتی مانند نام ، بیوگرافی ، اطلاعات شبکه های اجتماعی و تخصص ها نمایش داده خواهد شد.

از بخش ویرایش که زیر مجموعه این قسمت است استاد میتواند اطلاعات خود را بروزرسانی کند.

همچنین هر استاد میتواند برای خود یک عکس پروفایل و یک عکس کاور انتخاب نماید


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

اعلانات و پیام ها

در این دو بخش به شما اعلانات سیستم و همچنین پیام هایی که سیستم به صورت خودکار یا کاربران یا اساتید یا مدیر سایت برای شما ارسال کرده اند برای اطلاع رسانی به شما نمایش داده خواهد شد


 

جلسات آنلاین

لیست جلسات آنلاینی که شما در آنها شرکت کرده اید یا برگزار کرده اید در این قسمت با جزئیات برای شما قابل نمایش خواهد بود


 

دوستان و گروه ها

توسط افزونه بادی پرس در سایت شما یک شبکه اجتماعی راه اندازی میشود که کاربران از طریق آن میتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

در قسمت دوستان کاربر میتواند لیست دوستان، درخواست های دوستی که برایش ارسال شده و درخواست های دوستی که ارسال کرده است را ببیند.

در قسمت گروه ها استاد میتواند گروه هایی که خود در هنگام تعریف دوره ساخته و یا گروه هایی که توسط دیگران ساخته شده و به آنها دعوت شده است را ببیند.


 

گروه ها

در سیستم آموزش آنلاین wplms توسط افزونه بی بی پرس امکان ساخت انجمن فراهم شده است. هر استاد در قسمت ساخت دوره میتواند یک انجمن خصوصی یا عمومی برای دوره خود بسازد که کاربران در آن به بحث و گفتگو بپردازند و یا سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند.

در قسمت گروه ها هر استاد میتواند انجمن هایی که ساخته یا در آنها شرکت کرده است مشاهده کند.


 

بادی درایو

یک افزونه جانبی است که به کاربران و اساتید اجازه میدهد تا فایل های خود را در سایت شما بارگزاری کرده و با اعضای دیگر به اشتراک بگذارند.


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

سفارش های من

در این بخش کاربر میتواند سفارش های خود را مشاهده کند، دانلود هایی که انجام داده، دوره هایی که خرید کرده، اگر در سایت شما محصولی غیر از دوره ها باشد که کاربر خرید کرده باشد میتواند ببیند و  اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کند.


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

تنظیمات

در بخش تنظیمات عمومی کاربر میتواند ایمیل عضویت خود و رمز عبور را تغییر دهد.

در بخش تنظیمیات ایمیل کاربر شما میتواند مشخص کند چه اعلانیه هایی را در ایمیل خود دریافت کند.

در بخش تنظیمات نمایان شدن کاربر مشخص میکند اطلاعاتی مانند نام، بیوگرافی، اطلاعات شبکه اجتماعی و … برای چه کسانی قابل مشاهده باشد


برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

ایجاد دوره

در این قسمت هر استاد میتواند به تعداد نامحدود دوره جدید ایجاد کند.

مراحل ایجاد دوره به ترتیب به شرح زیر است

  1. انتخاب نام دوره ، دسته بندی دوره ، تصویر دوره ، توضیح کوتاه دوره و توضیحات کامل دوره (اگر دوره شما به صورت جلسه آنلاین میباشد در همین قسمت باید اضافه کنید)
  2. انجام تنظیمات دوره (مدت ، زمان ، پیشنیاز ها ، نوع دوره ، نحوه ارزیابی ، تعداد دانشجویان و …)
  3. اجزاء دوره : ایجاد گروه و انجمن برای دوره
  4. ایجاد یک رویداد (EVENT)
  5. افزودن جلسات و امتحانات
  6. قیمت گذاری
  7. انتشار دوره

برای مشاهده تصاویر در سایز بزرگتر روی آنها کلیک کنید

 

دستاوردها

پس از گذراندن دوره ها کاربران نشان هایی دریافت میکنند و گواهی هایی به دست می آورند (درصورت تعریف نشان و گواهی برای دوره ها) که این قسمت لیست آنها قابل مشاهده خواهد بود

 

خرید قالب